Kas tead kus suvel elad ja
kuhu talvel lume paned?

Oma aia rajamine

Oleme sageli näinud olukorda, kus hoone projekt käsitleb kinnistu piirete, haljastuse ja õueehitiste teemat formaalselt ja asjatundmatult või haljastusfirma poolt pakutud lahendused on juhuslikku laadi ning läbimõtlematud. Kõigis kinnistu planeerimise küsimustes soovib OÜ Oma Maja olla Teile abiks meeldiva aastaringse õuekeskkonna loomisel.

Piirdeaiad ja väravad

Kinnistu piire on tähtis element, mis juhatab avalikust ruumist Teie privaattsooni. Piire võib olla kutsuv või respekti nõudev, kuid igal juhul võiks olla maitsekas ja keskkonda sulanduv.

Õueelemendid

Koerakuudid, prügihoidlad, komposti kastid, pesukuivatid, kasvuhooned ja teised kerged õueehitised on meie aedade lahutamtud osad. Kõike eelnevat võib osta kaubanduskeskusest, kuid miks mitte disainida need ainulaadselt Teie kinnistu jaoks?

Suveköögid

Hea disaini korral saab suveköögist Teie armastatuim koht suvisel ajal, ent selleks ei piisa vaid varikatusest, toolist, lauast ja grilli kohast.

Varikatused ja tuulevarjud

Meie kliimas on varikatused möödapääsmatult vajalikud kaitseks nii vihma, päikese kui tuule eest. Hästi disainitud ja keskkonda sobitatud varikatus moodustab ühtse terviku teiste kinnistul asuvate ehitistega.

Aiamööbel ja sporditarbed

Statsionaarne aiamööbel, kiige alused, laste mängukohad, vibulaskematid , kodused lasketiirud, korvpallirõngad, tennise põrkeseinad ja paljud teised väikerajatised võimaldavad meeldivalt aega veeta ja hobidega tegeleda.

Haljastus

Haljastus on jätkuks OMA MAJA sisekujundusele. Ei tohi unustada, et haljastus on elav organism, mis ajas muudab oma nägu, kuid samas vajab ka pidevat hoolt. Haljastuse planeerimisel on äärmiselt tähtis, et selle hilisem hooldamine kujuneks meeldivaks tegevuseks, mitte tüütuks kohustuseks.

Kasutajanimi: Parool:Tallinn 12915 Laki 26 Tel 6 505 681 Fax 6 505 682 Tel 50 34 308 oma.maja@hot.ee